Шерше ля Фам - БІЛИЗНА та одяг для дому

Комплекти білизни

Комплекти білизни

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
6218-3 purple Комплект (майка-топ и бразиліана) Anabel Arto
Білизняний комплект, що складається з майки-топа і трусів. Виконаний з бавовняного трикотажного полотна і ніжного мережива. Майка-топ укорочена, на тонких бретелях. Ліф декорований мереживом. Пояс під грудьми з еластичною резиновою тасьмою. Трусики бразиліана з бавовни зі вставками з ..
648.00 грн
7014-014 brown Комплект білизни Anabel Arto
Вишукана кроєна модель з мікрофібри і мережива з чашками з тонкого поролону - з тонкими поролоновими вкладишами - підтримує і округлює груди - бретелі регулюються - цілісний пояс підтримує груди - широка застібка на 2 гачка і 4 положення ..
943.00 грн
7014-014 mint Комплект білизни Anabel Arto
Бюстгальтер з мережива, з кроєними чашками з тонкого дихаючого поролону, з об'ємними вкладишами і цільним поясом. Спеціальний крій чашок створює округлу форму грудей. Трусики-сліп з мікрофібри і мережива з середньою лінією талії. ..
943.00 грн
7014-014 red Комплект білизни Anabel Arto
Вишукана кроєна модель з мікрофібри і мережива з чашками з тонкого поролону - з тонкими поролоновими вкладишами - підтримує і округлює груди - бретелі регулюються - цілісний пояс підтримує груди - широка застібка на 2 гачка і 4 положення ..
943.00 грн
7015 black Комплект білизни Anabel Arto
Бюстгальтер балконет push-up з мікрофібри з фактурної смужкою, з формованими поролоновими чашками і об'ємними вкладками. Цільний пояс з силіконовою стрічкою по краю дозволяє носити бюстгальтер без бретелей. Трусики-сліп з мікрофібри, з передньої деталлю на підкладці, з низькою лінією та..
749.00 грн
7017-011 grey/violet Комплект білизни Anabel Arto
Чарівна романтична колекція білизни Lux. Шикарне мереживо і найкомфортніші моделі для створення ефектного декольте. Розкішний бюстгальтер балконет з благородною мерехтливої ​​мікрофібри з мереживним поясом. - формована поролонова чашка - без "push-up" - підтримує і округлює груди ..
968.00 грн
7018-018 champagne Комплект білизни Anabel Arto
Чарівний комплект (бюстгальтер та трусики) в оригінальному мереживі з легким благородним блиском. Бюстгальтер з мережива і мікрофібри. Чашки сполучає декоративний елемент із стразами - кроєні чашки з тонкого поролону, - з тонкими поролоновими вкладишами, - підтримує і округлює гр..
758.00 грн 948.00 грн
7028 red Комплект білизни Anabel Arto
Бюстгальтер push-up з мережива, з формованими поролоновими чашками та сіліконовими подушками, з цільним поясом і знімними подвійними бретелями. Трусики-slip з мережива та сітки, з низькою лінією талії. ..
598.00 грн 979.00 грн
7031-031 lilac Комплект безшовної білизни Anabel Arto
Безшовний комплект з мікрофібри піклується про Ваш комфорт і відмінний настрій протягом дня. - формована поролонова чашка - об'ємний поролоновий "super push - up" - підводить і сильно зближує груди - глибоке декольте - підходить для близько розташованих грудей - високий по..
678.40 грн 1,223.00 грн
7033 beige Комплект безшовної білизни Anabel Arto
Безшовний бюстгальтер з лазерною обробкою зрізів. З формованими поролоновими чашками без "push-up". З горизонтальною лінією декольте і зйомними бретелями. З бюстгальтером в комплекті йдуть трусики-стрінг або трусики-сліп. Трусики-сліп / трусики-стрінг з мікрофібри, з лазерною обробкою зр..
856.00 грн
7033 emerald Комплект безшовної білизни Anabel Arto
Безшовний бюстгальтер з лазерною обробкою зрізів. З формованими поролоновими чашками без "push-up". З горизонтальною лінією декольте і зйомними бретелями. Трусики-сліп з мікрофібри, з лазерною обробкою зрізів, без строчок і гумок по краях. З низькою лінією талії. Склад: Бюстгальтер ..
598.00 грн 856.00 грн